O NAS

Fun Park – to wszystko czego potrzebujesz w te wakacje! Potrzebujesz wypoczynku? Nie ma problemu, a może potrzebujesz ruchu? – też Ci go damy! Nasza 6 osobowa kadra sportowców wprawi twój organizm w chęć walki i motywacji do pokonywania swoich najgorszych lęków. Jeżeli chcesz odpocząć dopasujemy atrakcje tak by uśmiech podczas urlopu Cię nie opuścił Działamy na terenie 12 Dębów w Zaździerzu. Jeżeli chcesz żebyśmy zorganizowali Tobie imprezę - Zadzwoń, Przyjedziemy! Najwyższa jakość rozrywki tylko u nas.. Do zobaczenia!

Każdy potrzebuje czasem trochę odpocząć oraz odetchnąć od codzienności.. Dlaczego nie spróbować nieco innej formy rozrywki takiej jak np. Paintball? Park Linowy? Kajaki? Ścianka wspinaczkowa? To tylko skrawek tego co możemy Ci zaoferować.. Pamiętaj że to ty jesteś dla nas najważniejszy i dostosujemy się do Twoich wymagań, abyś wyszedł z uśmiechem na twarzy! Jeżeli zrobi się naprawdę gorąco, zawsze możesz się ostudzić w jeziorze Ciechomickim  które znajduje się tuż  obok Ośrodka 12 Dębów. Potrzebujesz chwili do namysłu? Rozmowy przy zachodzie słońca na pomoście nie da się niczym zastąpić. Sprawdź a Sam się o tym przekonasz. Zapraszamy!

Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych. Możemy zorganizować specjalnie dla Ciebie urodziny, wieczór kawalerski/panieński, imprezę firmową a nawet masową! Kompleksowo zadbamy o to by Twoja impreza odbyła się na jak najwyższym poziomie. Dysponujemy mobilnym sprzętem najwyższej jakości od najlepszych producentów. Jesteśmy przeszkoleni przez fachowców, więc będziesz bezpieczny w naszych rękach! Nie czekaj – Sprawdź nas!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Park Linowy to świetna forma rozrywki dla całej rodziny

Nasza trasa  średniej trudności składa się z 15 zróżnicowanych przeszkód stworzonych dla uczestników  o wzroście pow. 135cm ,

Spacer po linach odbywa się tylko pod okiem wyszkolonych instruktorów.

Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń z pewnością ta rozrywka jest stworzona właśnie dla Ciebie. Gra zespołowa, adrenalina, rywalizacja, celność i spryt, a przede wszystkim świetna zabawa to kluczowe elementy Paintballa.

 Gra polegająca na rywalizacji zespołowej w której wygrywa ta dróżyna która pierwsza wystrzela zawodników  drużyny przeciwnej za pomocy karbainów na kulki wypełnione farbą .

Gra odbywa się spejalnie stworzonym placu do gry pod okiem intruktorów

Wspinaczka jest wspaniałym sportem która sprawdzi Twoje siły oraz logikę potrzebną w podejmowaniu kolejnych kroków. Wszystko to po to aby piąć się ku górze, osiągając zamierzony cel. Ścianka ma 8 m wysokości, a uczestnicy mają 2 drogi wspinaczki - łatwiejszą posiadającą 38
kamieni oraz trudniejsza mającą jedynie 32 kamienie prowadzące na szczyt.Wspinanie odbywa się pod stałą asekuracją instruktora.

 

Stanowisko łucznicze które każdemu pozwoli poczuć się jak Robin Hood! Ćwiczenie celności , opanowania i techniki oddania

perfekcyjnego strzału to sposób na świetnie spędzony czas dla wszystkich. W ofercie posiadamy też proce oraz dart (rzutki).

Zawodnicy ubrani w specjalne stroje toczą walki na macie - Sumo wywodzi się z japońskiej kultury i można porównać je do europejskich zapasów. Sport ten, wykonywany jest przez dwóch zawodników, którzy rywalizują na  macie - ten który się przewróci, bądź zostanie wypchnięty poza obszar maty - przegrywa.

Zestaw do gry w sumo składa się z maty, dwóch strojów i hełmów.

 

 

To świetna przygoda dla uczestników w każdym wieku. Zróżnicowane trasy na rzece Skrwa pozwolą dobrać odpowiedni odcinek dla każdego.

 

Gladiatorzy to fantastyczna gra która sprawdzi Twoją zręczność, równowagę i spryt. W grze uczestniczą dwie osoby i walczą o to kto pozostanie na podium.

  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC
  • SONY DSC

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Integer ac leo ut arcu dictum viverra at eu magna. Integer ut eros varius, ornare magna non, malesuada nunc. Nulla elementum fringilla libero vitae luctus. Phasellus tincidunt nulla erat, in consectetur ante ornare tempor. Curabitur egestas purus ac gravida malesuada. Vestibulum sit amet rhoncus nisi. Quisque porta enim eget nisi luctus accumsan. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.