Nadszedł czas, aby dokonać wyboru i zdecydować się na atrakcje weselne.. ale Co ma bawić Waszych gości? Co wprawi ich w świetny weselny klimat i sprawi że będą się tańcowali do białego rana? Długo by się można zastanawiać, ale są sprawdzone sposoby – dlatego i my oferujemy nieco więcej, a oto one:

Profesjonalne Usługi Barmańskie

 Nie od dziś wiadomo, że świetnie sprawdzającą się atrakcją weselną  jest Mobilny Barman. To on dba o każdego nawet najmniejszego gościa, serwując przez cały wieczór kolorowe i pięknie ozdobione drinki alkoholowe lub bezalkoholowe. Dzięki niemu każdy może poczuć się wyjątkowo, choć na chwile zapomnieć o codziennych obowiązkach, przenosząc się w egzotyczny klimat pysznych koktajli. Doświadczony Barman wie co dobre i co serwować by wprawić Was w rytm czy pobudzić Wasze kubki smakowe tworząc koktajle z rodziny Aperitif. Wszystko to oprawione jest w liczne sztuczki barmańskie oraz niesamowite ewolucje sztuki podrzucania butelkami – FLAIR. Kompleksowo przygotowany Bartender zaopatrzony jest we wszystko co niezbędne do pracy czyli Mobilny Bar wraz z profejonalnym Sprzętem Barmańskim, różnego rodzaju szklanki do wydawania drinków, efektowne owoce i dekoracje, a także odpowiedniej klasy Produkty, aby przygotowane koktajle uwodziły nie tylko wyglądem ale i odpowiednio zbilansowanym  smakiem. Specjalnie pod uroczystość zostanie stworzone Weselne Drink Menu uwzględniając wybrane portfolio alkoholowe,  aby każdy Gość miał możliwość odnalezienia czegoś dla siebie. Starannie przygotowane drinki będą gościły na Waszych stołach, a wy będziecie czuli się jak w niebie.

  Barmani na Wesele – Płock *****

Stanowimy profesjonalny zespół barmanów, który zapracował na swoje doświadczenie i reputacje. Mamy 100%  zadowolonych klientów, dajemy z siebie 200% i nie boimy się tego udowodniać podejmując się kolejnych wyzwań. Przykładamy bardzo dużą wagę do detali co czyni nas o krok dalej od konkurencji. Wiemy, że jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat na każdym przyjęciu. Nasze umiejętności popatre są certyfikatami, co na pewno da się dostrec jeżeli wybierzecie Państwo nas. Zapewniamy dojazd do klienta, indywidualne podejście do każdego wydarzenia oraz kompleksową obsługę, polegającą na zakupie odpowiednich produktów sklepowych, dekoracji, profesjonalnego sprzętu tj. Mobilnych Barów, szklanek i narzędzi barmańskich.

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi barmanami z całego kraju. Posiadamy zaplecze ludzkie wraz z pełnym wyposażeniem oraz odpowiednią wiedzę aby obsługiwać uroczystości nawet do 3 000 osób.

Organizujemy Szkolenia podnoszące kwalifikację pracownikom w placówkach gastronomicznych.

Obsługujemy imprezy okolicznościowe, firmowe, grille, urodziny, wesela, eventy.

Działamy na terenie całego kraju.

Mobilny Bar oraz Profesjonalny Sprzęt Barmański

Mobilny bar to komfort i niezależność. To właśnie dzięki niemu w wolnym kącie, parkingu czy piwniczce może powstać miejsce do wydawania drinków, shotów, piwa czy wina. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wydarzenia gdzie teoretycznie nie ma specjalnie przygotowanego miejsca dla barmana. Nie straszny nam jest event na wolnym powietrzu bez dostępu do prądu czy wesele w plenerze. Posiadamy 3 Profesjonalne Mobilne Bary o szerokim praktycznym zastosowaniu. Łatwa i szybka instalacja pozwala nam zaoszczedzić trochę czasu, dzięki temu możemy jeszcze dokładniej przygotować się do wydarzenia. Atutem naszych barów są także ich małe lub duże wymiary. Ich wybór zależny jest od ilości miejsca na obiekcie oraz wielkości wydarzenia. Solidna konstrukcja oraz dobrej jakości materiały wykonania dają stabilizację pracy oraz wspaniały efekt wizualny. Świetnie prezentujący się bar jest wspaniałym rozwiązaniem i idealnie wpasuje się pod charakter wydarzenia. Bar ma możliwość podświetlenia LED, co wymaga wcześniejszych ustaleń oraz dostępu do prądu elektrycznego.

 

 

 

 

 

 

 

Profesjonalny Sprzęt Barmański w którego skład wchodzą różnego rodzaju Shakery, Jiggery, Kuwety, Maty, Szczypce, Coolery itd. to podstawowe narzędzia każdego Barmana. Bez nich nasza praca była by dużo cięższa, dlatego warto jest aby ich nie zabrakło. Jeżeli mamy odpowiedni sprzęt barmański jesteśmy w stanie zrobić drinki o dużo wyższym stopniu trudności, prócz bardziej skomplikowej recepty trzeba jeszcze mieć pewną dłoń i odpowiednie akcesoria.

 

 

Pięknie prezentujący się koktajl na bazie owoców nosi nazwe ‚Rainbow’. Jego smak zmienia się z minuty na minute, gdy kończy się jego jedna warstwa, zaczyna się druga, po drugiej jest trzecia i tak w kółko… Idzie oszaleć ale z pozytywnego smaku i kreatynego podejscia do jego wykonania. D

 

Rodzaje Szkła

Rodzaji Szklanek jest bardzo dużo, ale która jest do czego? I tutaj pojawiamy się my.. Pracujemy na specjalistycznym szkle ponieważ naszym drinkom nie może niczego zabraknąć!

Bardzo ważne jest, aby drink który jest powszechnie znany i lubiany został zrobiony w oryginalnym przepisie i to także dotyczy doboru odpowiedniego szkła. Podczas naszej pracy „Nie ma lipy”, a wszystko co robimy musi być dopięte na ostatni guzik, aby każdy odchodzący od baru gość wiedział, że dostał to czego chciał. Dlatego już podczas przygotowań, gdy został już określony skład alkoholi dobieramy odpowiednie rodzaje szklanek aby nasze wyroby były kompletne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alkohole i Produkty

Kolejny bardzo istotny element układanki.. Bo czym był by drink bez odpowiednich i starannie wyselekcjonowanych produktów?
Niczym specjalnym..

A wesele jest raz w życiu i czasami nie warto jest  zaoszczedzić kilka groszy. Drink poznaje się po smaku, bo to głównie od tego zależy czy ktoś wróci po kolejnego.. Trzeba więc zrobić wszystko, aby drink miał odpowiednio zbilansowany smak.  W dużej mierze zależy to od jakości podawanego alkoholu. Są na tym świecie alkohole których nie da się zastąpić żadnym tańszym „zamiennikiem” i jeżeli chcecie aby atrakcja weselna okazała się sukcesem, musicie wystrzegać się tańszych rozwiązań skoro i tak zakupione alkohole wraz z produktami lądują w szklankach Was i Waszych Gości.

Dobre Drinki są dla wszystkich osób w każdej kategorii wiekowej, poczynając od osób starszych i kończąc na najmłodszych.. Nie muszą być przecież one koniecznie alkoholowe 🙂

Przecież często podczas uroczystości zdarza nam się spotkać z sytuacją że ktoś jest kierowcą, dlatego i dla nich znajdzie się jakaś alternatywa. Bezalkoholowy koktajl na bazie świeżo zblendowanych owoców na pewno postawi ich na nogi i zapewni trzeźwe myślenie podczas jazdy powrotnej do domu. Wielokrotnie też możemy liczyć na najmłodszych, którzy wręcz nie mogą odejść obojętnie od naszego baru, żeby jeszcze choć przez chwile móc popatrzyć jak profesjonaliści kręcą na jego oczach butelkami, a on sam w ich towarzystwie może coś sobie przygotować. Dla osób starszych też coś się znajdzie, i to nie mit że niektóre alkohole wpływają dobrze na krążenie, stawy, poziom choresterolu czy stres.. To wszystko prawda, ale trzeba troszkę bardziej zagłębić się we właściwości danego alkoholu i sposobach jego podawania. Ale najwazniejsze że my o tym wiemy i chętnie podzielimy się z Państwem tą wiedzą. Praca za barem niesie za sobą ogromną odpowiedzialność, normalną sprawą jest, że ktoś przeceni swoje możliwości dlatego barman musi być i na to przygotowany. Znamy sprawdzone sposoby, co zrobić aby uniknąć takiej sytuacji, a jeżeli już owa jest to szybko wesprzeć pijanego odpowiednim wsparciem.