Jesteśmy osobami z pasją, które fascynują się w oprawie dzisiejszych wesel. Doświadczenie oraz ciężka praca pozwoliła nam dostrzec jak zmieniło się podejście do zwyczajów i tradycji. Uroczystość Weselna coraz częściej zaskakuje nas nowymi pomysłami czy atrakcjami, które bawią, cieszą
i zachwycają Waszych Gości. Wykorzystując wiedzę oraz umiejętności zdobyte podczas pracy w brańży ślubno-weselnej sprawimy że Wasza impreza odbędzie się na najwyższym poziomie. Chętnie pomożemy Państwu dokonać właściwego wyboru.

Zapraszamy do współpracy.

Stanowimy profesjonalny zespół barmanów, który zapracował na swoje doświadczenie i reputacje.

Mamy 100% zadowolonych klientów, dajemy z siebie 200% i nie boimy się tego udowodniać podejmując się kolejnych wyzwań. Przykładamy bardzo dużą wagę do detali co czyni nas o krok dalej od konkurencji. Wiemy, że jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat na każdym przyjęciu. Nasze umiejętności popatre są certyfikatami, co na pewno da się dostrec jeżeli wybierzecie Państwo nas. Zapewniamy dojazd do klienta, indywidualne podejście do każdego wydarzenia oraz kompleksową obsługę, polegającą na zakupie odpowiednich produktów sklepowych, dekoracji, profesjonalnego sprzętu tj. Mobilnych Barów, szklanek i narzędzi barmańskich. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi barmanami z całego kraju. Posiadamy zaplecze ludzkie wraz z pełnym wyposażeniem oraz odpowiednią wiedzę aby obsługiwać uroczystości nawet do 3 000 osób. Organizujemy Szkolenia podnoszące kwalifikację pracownikom w placówkach gastronomicznych. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, firmowe, grille, urodziny, wesela, eventy. Działamy na terenie całego kraju.